Påmelding          Kampoppsett/Liveresultat          Priser          Banekart          Vèret i Hornindal          Foto frå cupen
Grodås Cup 2010
Deltakande lag: 90
Klikk her for å laste ned folderen for 2010

Kampar/resultat 2010
Klikk her for kampar/resultat 2010.

Du kan og bruke Cup Assist systemet og trekke ut dei klassene du vil sjølv ved å bruke Cup Assist. Klikk her for å gå inn på Cup Assist.

Deltakande lag 2010
Klasse B - Gutar 9 år 
Eid 1    
Eid 2    
HIL Gutar 01    
Stryn City    
Stryn Country    
Tambarskjelvar    
 
Klasse C - Jenter 10 år 
Åheim J 10     
HIL Jenter 00    
IL Bjørn J-00     
Stranda 1    
Stranda 2    
Stryn 2009    
stryn j 2000    
Sunnylven IL    
 
Klasse D - Gutar 10 år 
Åheim G 10     
Bjørn United     
Bjørnborg     
HIL Gutar 00    
LOEN IL    
Real Stryn    
Stranda    
Stryn Villa    
 
Klasse E - Lillejenter 98/99 
E - Pulje 1
Førde 1 J12     
Førde 3 J12 lag B     
Førde 4 J12     
Førde 7     
HIL Lillejenter 98    
LOEN IL    
Ravn J99    
Stryn    
Sunnylven IL    
Syril lillejenter 1999    
Tambarskjelvar    
   
E - Pulje 2 
Åheim J 12     
Balestrand    
Førde 2 j12     
Førde 3 J12 lag A     
Førde 6 J11     
HIL Lillejenter 99    
IL Bjørn J 98/99     
Stryn T&IL    
TMFK    
Volda    
   
Klasse F - Lillegutar 99 
Åheim G 11     
Førde 6     
Førde IL G11     
Haugen IL    
Hornindal G11    
Hødd Løve     
Hødd T-Rex     
Hødd Tiger     
Stryn 1    
Stryn 2    
Sunnylven IL    
Tambarskjelvar    
Vikane IL    
 
Klasse G - Lillegutar 98 
Åheim G 12     
Balestrand Lillegutt    
Eid    
Hornindal G12    
Kvammen    
MSIL    
Rollon    
Stryn City    
Stryn United    
Syril    
Tambarskjelvar    
Tambarskjelvar 2    
 
Klasse H - Småjenter 97 
Balestrand    
Førde     
Il Ravn    
Sunnylven IL    
   
Klasse I - Småjenter 96 
Åheim J 14     
Aksla IL J96    
Førde IL -     
HIL småjenter 96     
Vikane jenter 13/14 år     
 
Klasse J - Smågutar 97 
J - Pulje 1
Førde 3     
Hornindal    
STRYN 97 - 2    
   
J - Pulje 2 
Åheim G 13     
Førde 4 SMG     
Stryn 97 - 1    
Tambarskjelvar    
 
Klasse K - Smågutar 96 
K - Pulje 1 
Førde 2     
Hornindal    
Stryn 96 - 2    
 
K - Pulje 2 
HURRAGUTTA    
Retards    
Stryn 96 - 1    
 
Viktig kontaktinfo
 For generelle opplysningar om cupen:
 Ring Steinar Bakka på tlf. 90937109


 For overnattingsspørsmål:
 Ring Nils Petter Lillestøl på tlf. 95016464


 Påmelding og kampoppsett:
 Ring Knut Ove Grodås på tlf. 95198434
 


Samarbeidspartnarar